1 2 3 ... 6 >

Jival Altın Bileklik Modelleri

Tarzı kaliteyle taçlandırırken ruha da dokunan Jival, zarafeti ortaya çıkaran naif koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Kullanıcısının bedenini kadın ruhunun inceliğini yansıtacak parçalarla saran Jival, değerli madenleri çok özel bilekliklere dönüştürüyor. Zamansız modelleri dönemin trendlerinin işlendiği parçalarla buluşturan Jival altın bileklik koleksiyonu, ihtişamıyla varlığını belli eden fantezi tasarımlar da içeriyor.

Zarif Bileklerin Şık Tamamlayıcıları

Mücevher bir kadının yalnızca tarzını tamamlamaz, aynı zamanda kişiliğini de ortaya çıkarır. Jival de kullanılan her bir parçanın taşıdığı anlamların ne kadar özel olabileceğini çok iyi biliyor ve kullanıcısına sunduğu her modeli büyük bir özen ve aşkla işliyor. İşinin ehli zanaatkarların elinden çıkan altın bileklik modelleri de tarzını yansıtırken benliğinden izler taşıyan parçalar tercih eden kadınların ruhuna dokunuyor. Yalın modellerin kendine has duruşunu seven ve sade bir stil haritası izleyen kadınlar zincir formlu minimal altın bileklik modellerine yöneliyorlar. 14 ayar altını kullanıcısının bileğine göre ayarlanan şık ve duru bileklik modellerine dönüştüren Jival, kullanıcısına her şeyin en iyisini sunmanın gururunu yaşıyor. Siz de pembe tonlarının hakimiyetindeki bileklik koleksiyonundan stilinize uygun sade ve estetik modeller tercih edebilirsiniz. Jival dönemin hakim moda anlayışlarını yakından takip ederek mücevher sektöründe trendlere yön veriyor. Siz de günün modasını çağdaş tasarımlara dönüştüren Jival altın bileklik koleksiyonuyla farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 14 ayar altını doğal sarı renginin dışında kırmızı, yeşil ve pembe tonlarıyla buluşturan parçalar Jival’in yenilikçi ruhunu ortaya çıkarıyor. İncecik zarif zincirlerin merkezine yerleştirilen birbirinden şık ikonlar kullanıcısının zevkini okşuyor. Narin kar tanelerinden ay yıldız motiflerine, nazar boncuğundan çiçek desenlerine kadar birçok farklı motifi bileklik modellerine işleyen koleksiyonda oldukça modern ve özgün ikonlara da rastlamak mümkün. Jival’in benzersiz altın bileklik koleksiyonunda çift sıra zincirin göz alıcı takılara dönüştüğü parçalar ve sıralı dizilimiyle hareketli bir görünüm oluşturan şans bileklikleri de yer alıyor.

Sizi Gecenin Yıldızı Yapacak Altın Bileklik Çeşitleri

Jival altın bileklik kadın bedenini değerli madenlerin eşsiz enerjisi ve sonsuz ışığıyla sarmalıyor. Farklı kişiliğine vurgu yaparken kaliteden ödün vermek istemeyen kadınlar Jival’in fantezi bileklik modellerinde aradıkları ihtişamı ve estetiği bulmanın keyfini yaşıyor. İnce altın zinciri dikkatleri üzerine toplayan farklı renk ve formlardaki ikonlarla buluşturan parçalarda 14 ayar altının sarı dışında yeşil ve kırmızı tonları da yer alıyor. Tek bir bileklikte hem ince hem kalın zincir görebileceğiniz özgün modellerde nazar boncuğu, kalp, çiçek, kelebek, anahtar gibi motiflerin de göz alıcı formları kullanılıyor. Kalın altın zincir arasına yerleştirilen parlak taşlarla hareketlendirilen bileklik modelleri koleksiyonun en sevilen parçaları arasında. Jival 14 ayar altını yeniden yorumladığı bileklik koleksiyonu ile kadınların kalbini çalıyor. Siz de değişen ağırlıklara göre belirlenen altın bileklik fiyatları ile her kadının bedenini mücevher ışığıyla sarmayı amaçlayan Jival koleksiyonlarıyla çok geç olmadan tanışın, bileklerinizi hayallerinizdeki parçalarla süslemenin keyfini çıkarın!