1 2 3 4 >

Çocuklara Özel Altın Takı Modelleri

Yenilikçi bakış açısını çocuk aksesuarlarına yansıtan Jival, benzersiz çocuk aksesuarları tasarlayarak en özel anlarda verilen en şık hediyelere imza atıyor. Her yaş grubuna hitap eden kolye, küpe ve bileklik modelleri ile miniklerin kombinlerini tamamlarken; bebeklerin yanı başından ayırmayacakları iğneli nazarlıklarla büyüklerin gönlünü ferahlatıyor. Küçük yaştan itibaren çocukların özgün tarzlarını oluşturmalarını sağlayan Jival aksesuarları, geniş fiyat aralığı ve farklı modelleri ile herkese hitap ediyor.

Göz Kamaştıran Çocuk Altın Aksesuarları

Çocukların sevebileceği figürleri, özgün tasarımlar ile birleştiren Jival çocuk bileklik, küpe, iğne, bilezik, yüzük ve kolye modelleri geniş bir yelpazede bulunuyor. Çocukların saf güzelliğini tasarımlarında yaşatan Jival, klasik ve spor fark etmeksizin her tarza hitap eden aksesuarlar tasarlıyor. Rengarenk mineli çiçek tasarımlı küpeler onların kıyafetlerine renk katarken, uğur böceği motifinin şans getirdiğine ve nazar boncuğu motifli iğnelerinse kötü enerjileri uzaklaştırdığına inanılıyor. Göz alıcı bir doğum günü hediyesi olarak isim yazılan altın bileklik modelleri öne çıkıyor. Doğumlarda takılan ve doğum günlerinde en çok hediye edilen modellerden biri de kuşkusuz bebek künyeleri... Nazara karşı koruduğu düşünülen nazar boncuklu künyeler her daim yetişkinlerin vazgeçilmezleri arasında... Jival geniş koleksiyonunda farklı tarzlara ve modern figürlere de yer veriyor. Ayak izi motifleri, Fatıma ana eli, altın fil, kelebek, çiçek, kuzu ve sezonun öne çıkan modellerini Jival koleksiyonunda bulabilir; zamansız hediyelere imza atabilirsiniz.

Işıl Işıl Parlayan Bebek Bileklik Tasarımları

Jival'in büyüleyici ve özgün tasarımlara sahip aksesuarları, çocuklarınızın bedeninde hayat bulmaya hazır! Geleceğe mükemmel birer hatıra bırakmak isteyenlerin tercihi olan kolye, küpe, bileklik ve iğneler onların hayatı boyunca saklayabileceği ve sizi hatırlayacağı aksesuarlara dönüşmek için bekliyor. Özel anların mimarı olan tasarımlar ile onları mutlu ederken geleceğe kalmak ister misiniz? O halde, kırmızı, mor ya da mavi renklerde mine ve yemyeşil firuze taşlarından yapılan kolye ve bilekliklerle bebeklerinizin kombinlerini tamamlayabilir; en sevimli figürlerle tasarlanan yüzük modellerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Bu modelleri isterseniz tek tek alabilir, isterseniz kombin yaparak set haline getirebilirsiniz. Jival kaliteli tasarımları geniş model seçeneği sunduğu gibi, farklı fiyat seçenekleri de sunar. 2 yıl garanti verilen altın takıları dilerseniz 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Şık mücevher kutusu ile birlikte kapınıza kadar gelecek olan tasarımlar sertifikalı ve Jival güvencesindedir. Çocuklarınıza unutulmaz bir hatıra bırakabileceğiniz Jival aksesuarlarını güvenle satın alabilir, çocuklarınıza ilk hediyelerini gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.