İade Bilgileri

 

Jival.com.tr web sitesindeki tüm ürünler Jival garantisi altındadır ve Jival Pırlanta ürünler sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünler her türlü üretim ve işçilik hatasına karşı 2 yıl süre ile ücretsiz tamir garantisine sahiptir.
 
İnternet mağazamızdan gerçekleşen satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 Sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri yapılabilir.
 
Jival.com.tr'den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Jival dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama,onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişik ya da tahribat yapılan ürünler, kullanıcı hatası nedeni ile taşı düşen, ezilen, kırılan ve rengi değişen ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Jival.com.tr sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaşacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getiirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Garanti ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için İletişim Formu'nu kullanarak ya da Jival Bilgi Hattını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.